720

Intelligent Retinol Eye TR

Sérum pro oční okolí s vitamínem A

7ml / 720 Kč
Noční sérum s vitamínem A využívá speciální technologii postupného uvolňování pro péči o jemné oční okolí. Oční sérum bylo vyvinuto, aby působilo během přirozeného nočního regeneračního cyklu pleti. Retinol Eye TR zpevňuje a omlazuje pleť, zatímco vy spíte. Ráno se díky tomu probudíte s osvěženým, mladistvě vypadajícím očním okolím. Sérum využívá síly 0,1% retinolu společně s pečujícím antioxidantem vitamínem A. Díky tomu zlepšuje textutu pleti a minimalizuje viditelnost jemných rýh a vrásek kolem očí. S Time Release Technology se toto lehké sérum rychle vstřebává do pleti, kde postupně a rovnoměrně uvolňuje retinol v průběhu celé noci pro maximální účinek s minimálním podrážděním. Proto také o všech produktech s retinolem v Medik8 říkáme, že se jedná o „chytrý retinol“. 
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Dostupnost:Skladem
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Hlavní benefity

Vylepšete svoji péči o oční okolí a nahraďte svůj retinolový krém sérem Retinol Eye TR. Toto účinné sérum působí během vašeho spánku, kdy urychluje přirozenou exfoliaci pokožky. Sérum bez obsahu parfemačních látek se lehce vstřebává do kůže, kterou zanechává zjemněnou a hydratovanou. Obsažený vitamín E navyšuje stabilitu séra a Time Release Technology minimalizuje riziko podráždění kůže. Retinol Eye TR tak přináší viditelné výsledky, a zároveň je vůči pokožce jemné. Získejte díky tomuto očnímu séru s vitamínem A mladistvě svěží oční okolí bez vrásek.

Složení
Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PPG-12/SMDI Copolymer, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinol, Lecithin, BHT.

* Ačkoliv se snažíme, abychom vždy zajistili informace o přesném složení produktu, čas od času dochází ve složení k inovacím nebo drobným odlišnostem v závislosti na tom, pro jaký trh je produkt určen. Přesné složení proto najdete vždy na přebalu produktu.

Jak používat
Večer pomocí integrované špachtle aplikujte Retinol Eye TR přímo na oblast pod očima. Případně naneste malé množství na prst a poté jej rozetřete do pokožky. Po každé aplikaci naneste jako obvykle hydratační prostředek. Tento produkt je vyvinut pouze pro noční péči. Pro vytvoření tolerance vaší pokožky vůči Retinolu, aplikujte s odstupem tří dnů po dobu minimálně 2 týdnů. V případě těhotenství či kojení konzultuje používání se svým lékařem.

Jak to funguje

O retinolu (také známý jako vitamín A) se často hovoří jako o zlatém standardu v omlazení pleti. Po aplikaci se v kůži přeměňuje na aktivní formu vitamínu A, kyselinu retinovou. Tato signalizační molekula dává buňkám v kůži pokyn, aby začaly produkovat více kolagenu, bílkoviny nutné pro pevnou pleť bez vrásek. Nárůst hladiny kyseliny retinové nejen, že stimuluje produkci kolagenu, ale zároveň napomáhá jeho zachování v kůži. Vitamín A navíc navyšuje regenerační cyklus kožních buněk a brání formování přebytečného melaninu. Pleť tak zanechává vyhlazenou a barevně sjednocenou. Time Release Technology průběžně během noci zásobuje pleť chytrým retinolem a zpomaluje jeho absorpci, čímž působí preventivně proti podráždění pleti. Séra obsahují vitamín A v kombinaci s vitamínem E. tento v tucích rozpustný antioxidant napomáhá chránit pleť před vnějším poškozením volnými radikály, a zároveň stabilizuje vitamín A pro jeho dlouhodobou maximální účinnost.

Hlavní přísady

0.1% Retinol - Čistý vitamín A napomáhá navýšit produkci kolagenu a urychluje vlastní regenerační cyklus v pleti, kterou zanechává zjemněnou a omlazenou.

Vitamín E - V tucích rozpustný antioxidant, který v pleti neutralizuje škodlivé volné radikály a zároveň stabilizuje retinol pro jeho nejvyšší možnou účinnost.

 

Professional Treatments

Maximalizujte účinek Retinol Eye TR

Navštivte kosmetický salon či dermatologickou ordinaci, které pracují se značkou Medik8, a užijte si některé z našich profesionálních ošetření pleti.

Revitalising Eye Ritual

Ošetření, které revitalizuje unavené oční okolí. To okamžitě rozjasní a hloubkově hydratuje a pečuje o ně.

Eye Peel™

Chemický peeling o profesionální síle cílí na viditelné známky stárnutí očního okolí.

Napište svou recenzi

Intelligent Retinol Eye TR