MEDIK8 OŠETŘENÍ


Medik8 je specializovaná profesionálně vedená značka s péčí o pleť, kdy věříme, že nejlépe dosáhnete požadovaných výsledků návštěvou našich autorizovaných center v péče o pleť s Medik8, kde můžete očekávat profesionální ošetření. Dle vhodně zvoleného ošetření jsou vám poté doporučeny produkty na domácí péčí pro optimalizaci výsledků.

KTERÉ OŠETŘENÍ JE VHODNÉ PRÁVĚ PRO VÁS?

S Medik8 ošetřením získáte neskutečný zážitek, kdy vaše pleť dostane vše, čeho si žádá, ale navíc vám naši proškolení odborníci poskytnou odborné rady přizpůsobené vašim konkrétním problémům v péče o pleť. Medik8 nabízí širokou škálu ošetření pleti od základní péče o pleť nebo jak zamezit vzniku vrásek či jejich zjemnění. Medik8 nabízí také péči o Vaše tělo. Zde si každý vybere.

medik8 peels

Medik8 Peelingy

Hloubkové peelingy | Výběr peelingů

Chemické peelingy jsou navrženy tak, aby zlepšovaly texturu a vzhled pokožky pomocí dobře navržených kyselin s vysokou účinností. Horní vrstvy pokožky jsou jemně odlupovány, aby odhalily jasnější, mladší vzhled pleti. Medik8 má řadu chemických peelingů s patentovaných postupným uvolňováním různých intenzit a složení, které jsou zaměřeny na různé problémy pokožky, jako jsou například akné nebo hyperpigmentace. Technologie Time-Release znamená, že kyseliny jsou dodávány do pokožky postupně a pomalu, v průběhu času, aby nevznikl šok a klient si tak mohl tento druh ošetření vychutnat. Přečtěte si více o chemickém peelingu zde nebo se podívejte na naši nabídku profesionálních peelů ošetření zde. Pro maximální viditelné výsledky doporučujeme 5 - 6 ošetření každých 10 až 14 dní s doporučením domácí péče. Podívejte se na náš osobní trénink 12 týdnů WOW efekt zde a podívejte se na výsledky, kterých byste mohli dosáhnout s Medik8.

medik8 facials
Medik8 Kosmetická ošetření

Medik8 Top / Druhy ošetření

S chemickými peelingy nabízíme také profesionální ošetření obličeje a těla, které obvykle zahrnují kroky, jako je exfoliace, péče o obličej, masáž a hydrataci, aby se zaměřily na vaše specifické požadavky na pleť. Použití profesionálních produktů v řadě ošetření pomáhá zlepšit strukturu a pevnost pokožky a zároveň zanechává pleť projasněnou. Dle CSA filosofie byste očekávali, že ve všech našich ošetřeních jsou zahrnuty produkty s vitamín C, denním krémem s ochranným faktorem a vitamínem A na noc. A jsou. Dokonce vám jako pozornost věnujeme na domácí péči vitamín A pro ještě větší účinek samotného ošetření. Ten si aplikuje doma sami (večer pouze), abychom zajistili nejlepší možný výsledek (aby nedošlo k deaktivaci složky slunečním zářením). Více o kosmetickém ošetření zde. Přečtěte si více o naší nabídce ošetření obličeje zde.

Kosmetická ošetření vs. Chemické peelingy

Jakékoli ošetření Medik8, ať už se jedná o kosmetické ošetření nebo chemický peeling, Medik8 využívá našich nejlepších technologií. Nejen osvědčené aktivní látky pro viditelné zlepšení pleti, ale také smyslový zážitek. Existují však určité rozdíly - trochu jako silový trénink, lišící se od kardio cvičení. Neexistuje žádný důvod, proč je nemůžete kombinovat na základě požadovaných výsledků a vašeho životního stylu v té době.

Charakteristika Chemických peelingů Medik8

Bezkonkurenční výsledky
Dlouhodobá viditelná zlepšení
Optimální zdraví pokožky
Postupné uvolňování látek do pokožky
Přizpůsobeno typu vaši pokožky
Progresivní a kumulativní výsledky
Mono peelingy / míchané peelingy
Navrženo v kombinaci s přístroji

Charakteristika Kosmetických ošetření Medik8

Okamžité projasňující výsledky
Hýčkat se
Osvědčené technologicky potvrzené ingredience
Velmi luxusní zážitek
Samostatně nebo Komplexní
Nezanedbatelné riziko jakýchkoli prostojů
CSA filosofie v každém ošetření