Pleťové a tělové ošetření

Profesionální chemické peelingy


OMLAZUJÍCÍ PLATINOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

Relaxační omlazující ošetření s platinovou maskou viditelně pozvedne, obnoví a zpevní pokožku a tím pleti navrátí mladistvý vzhled.

PROJASŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI

Luxusní ošetření projasní i tu nejmatnější pleť. Cílem tohoto ošetření je sjednocení tónu pleti, její rozzáření a rozjasnění.

OBNOVUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI

Ošetření pomocí hloubkově čisticích aktivních látek, určené pro mastnou, problematickou a aknózní pleť. K docílení hladké, zklidněné a projasněné pokožky jsou v průběhu celého ošetření obličeje používány produkty vyrovnávající mastnotu pleti.

OŠETŘENÍ PLETI S ROZŠÍŘENÝMI PÓRY

Ošetření pomocí hloubkově čisticích aktivních látek, určené pro mastnou, problematickou a aknózní pleť. K docílení hladké, zklidněné a projasněné pokožky jsou v průběhu celého ošetření obličeje používány produkty vyrovnávající mastnotu pleti.

ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI

Jemné ošetření zmírňující zarudlou, rozpálenou a vysoce citlivou pleť pomocí přípravků, které mají blahodárný účinek na ozdravení pokožky.

HLOUBKOVĚ HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Kompletní výživné a zklidňující ošetření pro obnovu vitality pleti pro matnou, unavenou a narušenou pleť.

TĚLOVÉ OŠETŘENÍ

Pokud jde o péči o pokožku, máme tendenci se starat hlavně o ni. Přesto i našemu tělu bysme měli dopřát stejnou péči. Ať už jako rituál na očištění, dekoltu poškozeného sluncem nebo stárnutí rukou. Medik8 nabízí celou řadu ošetření určené na tělo, abychom si odpočinuli a dosáhli viditelných výsledků.

OŠETŘENÍ OMLAZENÍ RUKOU

Pečující a regenerační péče pro vaše ruce. Jemné bambusové částice a směs kyselin eliminují dehydrataci, čímž podporují jemnější vzhled. Vitamínu C a denní krém s ochranným faktorem zanechává ruce projasněné, mladistvé a vitální.

OŠETŘENÍ OMLAZENÍ NOHOU

Výsledkem je pečující a regenerační ošetření chodidel. Jemné bambusové částice a směs kyselin působí synergicky, aby odstranily suchou pokožku a popraskané paty. Kůže na chodidlech je znovu osvěžena vitamíny a kyselinou hyaluronovou pro vyhlazení pokožky.

RITUÁL PRO OČIŠTĚNÍ POKOŽKY NA ZÁDECH

Komplexní ošetření zad pro rozjasnění a vylepšení textury. Silná exfoliace s přírodním jílem fungují v harmonii, aby odhalily hladší a čistší pleť. Cílená technika hluboké tkáňové masáže poskytuje intenzivní směs levandulových a petitgrainových éterických olejů, která rozpouští svalové napětí a uvolňuje mysl.

RITUÁL OMLAZENÍ POKOŽKY

Kompletní léčebný zážitek s jemnými bambusovými částicemi a hydroxy kyselinami pro lehký peeling a oživení pokožky.