1470

Pure C15™

Antioxidační sérum s čistým vitamínem C

2 x 15ml / 1 470 Kč
O čistém vitamínu C, tedy kyselině askorbové, bylo mnohokrát klinicky prokázáno, že zvyšuje novotvorbu kolagenu v kůži a chrání ji před poškozením volnými radikály. Je však o ní známo také to, že není příliš stabilní a ztrácí v průběhu času svoji účinnost. Speciální receptura v séru Pure C15 napodobuje způsob, jak si tělo přirozeně udržuje stabilní hladinu vitamínu C v pleti. Vitamín C je dobíjen, protože má v roztoku dva „spřátelené“ antioxidanty: vitamín E a L-glutathion. Tyto dvě látky neustále svou činností regenerují molekuly vitamínu C poté, co jsou spotřebovány na neutralizaci volných radikálů. Tím je zajištěná dlouhodobá účinnost séra. Pure C15 tak přináší kůži to nejlepší z vitamínu C. Toto inovativní sérum minimalizuje tvorbu pigmentových skvrn, viditelně projasňuje pokožku, a protože pomáhá spouštět syntézu kolagenu v pleti, obnovuje texturu pleti, kterou viditelně zpevňuje a vypíná vrásky a jemné rýhy na ní. Výsledkem je rozzářená, vypnutá a viditelně omlazená pleť.
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Dostupnost:Skladem
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Hlavní benefity

Sérum s čistým vitamínem C o vysoké koncentraci pleti poskytuje okamžitou antioxidační ochranu, a tím působí preventivně proti jejímu předčasnému stárnutí. Tím, že využívá chytrý systém dobíjení antioxidantů si dlouhodobě uchovává stabilitu a účinnost, díky čemuž pleť až neuvěřitelně rozjasňuje a zpevňuje. Lehké sérum se rychle a snadno vstřebává do kůže, kterou okamžitě nabíjí energií a zlepšuje její elasticitu.

Složení
Aqua (Water), Propylene Glycol, Ascorbic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Polysorbate 80, Tocopherol, Glutathione, Panthenol, Tartaric Acid, Phenoxyethanol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Sodium Metabisulfite, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene, Trisodium HEDTA, Linalool, Ethylhexylglycerin, Geraniol.

* Ačkoliv se snažíme, abychom vždy zajistili informace o přesném složení produktu, čas od času dochází ve složení k inovacím nebo drobným odlišnostem v závislosti na tom, pro jaký trh je produkt určen. Přesné složení proto najdete vždy na přebalu produktu.

Jak používat
Ráno, po čištění pokožky, naneste 4 – 5 kapek přímo na kůži a rovnoměrně rozetřete po celé oblasti obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebat po dobu 2 - 3 minut. Balení je navrženo do 2 ampulek tak, aby byla maximalizována trvanlivost. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být Pure C15 spotřebován do 2 měsíců od otevření. Sérum doporučujeme skladovat v chladničce.

Jak to funguje

Lidská kůže je neustále vystavena útokům volných radikálů. Organismus má sice vlastní obranný systém antioxidantů, které poskytují nestabilním volným radikálům svůj elektron, a tím brání tomu, aby poškozovaly buňky kůže. Když je ale volných radikálů více než antioxidantů, přestává tento vlastní obranný mechanismus pleti fungovat a dochází k tzv. oxidativnímu stresu, kdy již kůže není schopna se náporu radikálů sama bránit. Volné radikály pak mohou útočit na molekuly kolagenu, buněčnou DNA či membrány a oslabovat je. Zpomaluje se tak regenerace kožních buněk, což ve výsledku vede k povolování pleti, ztrátě elasticity a objemu a vzniku vrásek. Sérum Pure C15 obsahuje 15% čistou kyselinu askorbovou (vitamín C), která kůži poskytuje antioxidační ochranu a napomáhá jí vyrovnat se s útoky volných radikálů, a tím brání jejímu předčasnému stárnutí. Speciální receptura v séru Pure C15 napodobuje způsob, jak si tělo přirozeně udržuje stabilní hladinu vitamínu C v pleti. Vitamín C je dobíjen, protože má v roztoku dva „spřátelené“ antioxidanty: vitamín E a L-glutathion. Tyto dvě látky neustále svou činností regenerují molekuly vitamínu C poté, co jsou spotřebovány na neutralizaci volných radikálů. Tím je zajištěná dlouhodobá účinnost séra. Pure C15 tak přináší kůži to nejlepší z vitamínu C. pH séra bylo navržené tak, aby nedráždilo, ale zároveň umožňovalo co nejlepší využití vitamínu C. Protože kyselina askorbová stimuluje produkci kolagenu v kůži, podporuje její zpevnění, omlazení a vyhlazení jemných rýh a vrásek.

Hlavní přísady

15% stabilizovaná kyselina L-askorbová - Nejčistší forma vitamínu C, která kůži poskytuje výjimečnou antioxidační ochranu před volnými radikály, a zároveň v kůži navyšuje novotvorbu kolagenu, čímž podporuje její mladistvý vzhled.

Vitamín E - V tucích rozpustný antioxidant, který se přirozeně vyskytuje v pleti. Tu chrání před volnými radikály a v rámci antioxidační aktivity působí v synergii s vitamínem C.

Glutathion - Antioxidant, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, má výrazný regenerační účinek na vitamín C, čímž ještě více posiluje antioxidační ochranu kůže.

 

Professional Treatments

Maximalizujte účinek Pure C15

Navštivte kosmetický salon či dermatologickou ordinaci, které pracují se značkou Medik8, a užijte si některé z našich profesionálních ošetření pleti.

Age Peel™

Účinný chemický peeling cílený na jemné rýhy, vrásky a další nedokonalosti vaší pleti dodá mladistvý vzhled.

Age Defying Facial

Luxusní omlazující ošetření pleti dodává ty nejúčinnější aktivní látky Medik8, jako jsou vitamín C a vitamín A, které odhalující mladistvě rozzářenou pleť.

Napište svou recenzi

Pure C15™