1650

Liquid Peptides™

Peptidové sérum s Drone Technology

30ml / 1 650 Kč
Dodejte pleti energii. Toto sérum nabité 30% koktejlem peptidů využívá průkopnický systém dronů, díky němuž cílí přímo na viditelné známky stárnutí pleti. Bez nutnosti injekční aplikace minimalizuje kontrakce mimického svalstva, čímž bojuje proti formování mimických vrásek. Vedle toho stimuluje syntézu kolagenu, a to vše společně vede ke zpevnění pleti a zlepšení její pružnosti. Technologie kosmetického dronu v tomto séru zajišťuje, že je každý účinný peptid dopraven přesně na to místo v hlubších vrstvách pleti, kde může nejlépe účinkovat. Jemné rýhy a vrásky se vyhlazují, elasticita pleti se obnovuje a textura pokožky je zdokonalená. Pečující probiotika napomáhají obnovit přirozený mikrobiom kůže pro její bezchybný vzhled a zdraví. Vše, co vaše pleť kdy chtěla a potřebovala, najdete v jediné lahvičce – v séru Liquid Peptides.
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Dostupnost:Skladem
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Hlavní benefity

Hloubkově hydratující průzračné sérum se krásně vstřebává do pleti, kterou nejen, že dokonale hydratuje, ale podporuje také její omlazení. Jakmile začnete toto lehké sérum vmasírovávat do pokožky, začíná působit jeho 30% peptidový komplex stimulující její omlazení. Tvorba kolagenu a elastinu vzrůstá, což vede k vyhlazení jemných rýh a vrásek, a narůstá také množství kyseliny hyaluronové v kůži. Pokožka je jemná na dotyk, hloubkově hydratovaná a viditelně omlazená.

Složení
Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Copper Heptapeptide-14 Pantothenate, Heptapeptide-15 Palmitate, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Tripeptide-38, Carnosine, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-5, Tetrapeptide-21, Sodium Hyaluronate, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Dunaliella Salina (Green Algae) Extract, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Glyceryl Caprylate, Pantolactone, Phenylpropanol, Polyvinyl Alcohol, Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Xanthan Gum.

* Ačkoliv se snažíme, abychom vždy zajistili informace o přesném složení produktu, čas od času dochází ve složení k inovacím nebo drobným odlišnostem v závislosti na tom, pro jaký trh je produkt určen. Přesné složení proto najdete vždy na přebalu produktu.

Jak používat
Ráno a večer po čištění pleti vmasírujte sérum Liquid Peptides do pleti na obličeji, krku a dekoltu. Před aplikací hydratačního produktu nechejte dobře vstřebat.

Jak to funguje

Peptidy jsou v péči o pleť již klasickou ingrediencí. Je s nimi nicméně jedna obtíž – není zrovna jednoduché je dopravit do kůže, aby zde mohly účinně působit. Jedná se totiž o poměrně velké a zároveň hydrofilní molekuly, které potřebují speciální systém, jenž jim pomůže do kůže vstoupit. Vzhledem k tomu, že jsou hydrofilní, mají totiž problém prostoupit lipidovými prostory v okolí kožních buněk. V Medik8 jsme proto vyvinuli unikátní technologii doručení peptidů drony, která zajistí, že účinnost 30% roztoku s peptidy nesníží jeho problémy s absorpcí. Dronem naváděný peptid mědi je specificky cílen na fibroblasty, buňky zodpovědné za produkci bílkovin kolagenu a elastinu. Tento způsob napomáhá stimulovat produkci těchto dvou bílkovin, a pleť je díky tomu pružná a vyhlazená. Peptidy, které vstupují pomocí unikátní technologie dronu až do kožních buněk, usnadňují vstup do pleti dalším peptidům a podporují jejich aktivitu. Díky Matrixylu 3000 produkují kožní buňky více kolagenu, Argirelox zase snižuje kontrakce mimického svalstva, čímž minimalizuje vznik vrásek. Obojí vede ke zpevnění a vyhlazení pleti. Karnosin brání poškození pleti a jejímu předčasnému stárnutí glykací a kyselina hyaluronová ji hloubkově hydratuje. Obsažená probiotika obnovují přirozená mikrobiom kůže.

Hlavní přísady

Peptid mědi s přesným cílením - Peptid mědi enkapsulovaný v polymerovém systému vstupuje hluboko do pleti, kde působí přímo na buňky zodpovědné za produkci kolagenu.

Polyarginin & polylysin - Látky zlepšující penetraci peptidů hlouběji do pleti, čímž zajišťují jejich rovnoměrnou distribuci a vysokou účinnost.

Matrixyl 3000 - Kombinace peptidů, které stimulují produkci kolagenu. Pleť je díky tomu zpevněná a její kontury mladistvě obnovené.

Karnosin - Karnosin dokáže blokovat glykační proces a zabraňuje vzniku vrásek.

Argirelox - Redukuje mimické vrásky tím, že minimalizuje kontrakce mimického svalstva. Viditelně zlepšuje vzhled jemných rýh na pleti.

Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti - Podporuje hydrataci a zlepšuje elasticitu pleti, v níž dokáže zadržet obrovské množství vody.

Biolin - Prebiotikum obnovující přirozený mikrobiom pleti, dodává jí rozzářený a zdravý vzhled.

Professional Treatments

Maximalizujte účinek Liquid Peptides

Navštivte kosmetický salon či dermatologickou ordinaci, které pracují se značkou Medik8, a užijte si některé z našich profesionálních ošetření pleti.

Age Peel™

Účinný chemický peeling cílený na jemné rýhy, vrásky a další nedokonalosti vaší pleti dodá mladistvý vzhled.

Age Defying Facial

Luxusní omlazující ošetření pleti dodává ty nejúčinnější aktivní látky Medik8, jako jsou vitamín C a vitamín A, které odhalující mladistvě rozzářenou pleť.

Napište svou recenzi

Liquid Peptides™