1780

Hydr8 B5™ Intense

Intenzivní gelové hydratační sérum

30ml / 1 780 Kč
Nejoblíbenější hydratační sérum Hydr8 B5 od Medik8 nyní ve verzi Intense pro ještě intenzivnější hydrataci a obnovu pleti s obsahem přirozeně zvlhčujících faktorů a komplexu aktivních látek, které navyšují vlastní produkci kyseliny hyaluronové v kůži. Hydr8 B5 Intense vám pomůže nakopnout přirozenou produkci kyseliny hyaluronové v kůži, snižuje jej vlastní enzymatický rozklad a působí v synergii s kyselinou hyaluronovou, a tím pleti přináší okamžitou i dlouhodobou hydrataci pro celodenní svěží pocit. Lehké sérum je obohacené o přirozeně zvlhčující faktory, které utváří vnitřní hydratační systém kůže. Hydr8 B5 Intense posiluje pleť a zvyšuje její odolnost vůči vnějším změnám teploty a vlhkosti. Pokožka je svěží a hydratovaná.
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Dostupnost:Skladem
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Hlavní benefity

Hydr8 B5 Intense si zachovává texturní charakter původního oblíbeného séra Hydr8 B5, je krásně lehké a rychle se vstřebává. Je ideální péči o suchou, unavenou pleť. Stačí pár kapek dvakrát denně pro viditelnou hydrataci pokožky. Prostě vmasírujte narůžovělé sérum do pleti a okamžitě si užijte změnu v kvalitě pleti, kterou ucítíte.

Superlehké sérum svoji růžovofialovou barvu získává z muchovníku olšolistého, bobulí nabitých antioxidanty. Tato superpotravina chrání vlastní zásoby kyseliny hyaluronové pleti, čímž vnitřně podporuje její elasticitu. Intenzivní sérum pleť zanechává dokonale svěží a vyživenou.

Složení
Aqua (Water), Glyceryl Glucoside, Panthenol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Urea, Creatine, Allantoin, Diglycerin, Amelanchier Alnifolia (Saskatoon) Fruit Extract, Propylene Glycol, Daucus Carota Sativa (Black Carrot) Juice, Lactic Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Lysine, PCA, Sorbitol, Trehalose, Calcium Pantothenate, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Acetyl Glucosamine, Taurine, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Phenoxyethanol, Lysine HCl, Alanine, Arginine, Histidine HCl, Serine, Proline, Glutamic Acid, Threonine, Valine, Leucine, Glycine, Isoleucine, Phenylalanine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid.

* Ačkoliv se snažíme, abychom vždy zajistili informace o přesném složení produktu, čas od času dochází ve složení k inovacím nebo drobným odlišnostem v závislosti na tom, pro jaký trh je produkt určen. Přesné složení proto najdete vždy na přebalu produktu.

Jak používat
Ráno a večer po očištění pokožky naneste 6 kapek Hydr8 B5 Intense přímo na pokožku a rovnoměrně rozetřete po celé tváři, krku a dekoltu. Nechte vstřebat, než nanesete další Medik8 přípravek.

Jak to funguje

Účinné složky séra spouští přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové v kůži, zpomalují její rozpad a v synergii s topicky aplikovanou kyselinou hyaluronovou pokožku okamžitě zahrnují vláhou pro celodenní příjemný pocit. Lehké sérum je obohaceno o přirozeně zvlhčující faktory, které utváří vnitřní hydratační systém pokožky. Funguje-li tento systém správně, pleť je pružná, vyživená a zjemněná. Sérum navíc obsahuje panthenol (vitamín B5), který napomáhá pleti zadržet v sobě vláhu a podporuje regeneraci kožních buněk. Hydr8 B5 Intense má na pleť trojnásobný účinek, kterým maximalizuje její hydrataci.

POSÍLENÍ:

Biosaccharide gum posiluje vlastní hydratační aktivitu kyseliny hyaluronové tím, že na povrchu kůže utváří prodyšný film, který v ní napomáhá zadržet vláhu, a doplňuje tak hydratační síly kyseliny hyaluronové, jejíž účinek prodlužuje.

STIMULACE:

Extrakt ze sóji navyšuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v kůži.

OCHRANA:

Muchovík olšolistý utváří ochranný štít inhibující aktivitu enzymu, který rozkládá v pleti přebytečnou kyselinu hyaluronovou. Díky tomu se ve svrchních vrstvách pleti formuje zásoba kyseliny hyaluronové pro elasticitu pleti a hydrataci.

Těmito třemi kroky poskytuje pleti okamžitou a dlouhodobou hydrataci, minimalizuje vzhled jemných rýh a vrásek a pleti dodává mladistvě svěží jas.

Přirozeně zvlhčující faktory:

Pokožka sama produkuje přirozeně zvlhčující faktory, jako jsou aminokyseliny, mastné kyseliny a sodium PCA, které napomáhají zachování obsahu vláhy v pleti. Ta si díky tomu udržuje hydrataci a celistvost pro své nejlepší fungování, zdraví a pružnost.

Hlavní přísady

Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti - Zvlhčující látka, která dokáže pleť zásobit vodou z atmosféry, navyšuje vlastní schopnost kůže zadržovat vodu a zanechává ji hydratovanou a s žádoucím objemem. Vytváří tzv. hydratační bariéru, čímž napomáhá vyhlazení a zjemnění pleti. Dokáže v pleti zadržet až tisícinásobek své váhy vody.

Přirozeně zvlhčující faktory - Sodium PCA, glycerín, urea, bílkoviny, cukry, 15 různých aminokyselin, kyselina mléčná a kreatin. To vše jsou přirozené složky v pleti, které k sobě váží vláhu pro optimální hydrataci.

Muchovník olšolistý - Domovem muchovníku olšolistého jsou lesy západní Kanady. Jeho plody jsou přímo nabité silnými antioxidanty zvanými antokyany. Aktivní látky v drobných bobulích jsou schopny blokovat aktivitu enzymu zodpovědného za rozklad kyseliny hyaluronové. Díky tomu se při topické aplikaci extraktu z muchovníku utváří ve svrchních vrstvách kůže zásobárna kyseliny hyaluronové.

Extrakt ze sóji - Tento přírodní účinný antioxidant stimuluje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v kůži, a navyšuje také syntézu kolagenu, čímž pleti dodává hydrataci a mladistvý vzhled.

Vitamín B5 - Vitamín B5 také známý jako panthenol je účinná hydratační látka, která k sobě přitahuje vláhu, a díky tomu propůjčuje pokožce jemnost a pružnost. Napomáhá navíc syntéze lipidových molekul, které utváří ochrannou kožní bariéru. Ta napomáhá kůži zachovat si hydrataci.

Biosaccharide gum - Biosacharidová guma je přirozeně se vyskytující cukr, který má dlouhou lineární strukturu. Na kůži utváří prodyšný film, jenž společně s kyselinou hyaluronovou synergicky navyšuje hydrataci kůže.

Glyceryl Glucoside - Napomáhá stimulovat akvaporinové kanálky v kůži, které fungují jako hydratační tunely, prostřednictvím kterých mohou kůží cirkulovat voda a glycerin. Ty společně obnovují rovnováhu vody ve všech vrstvách kůže.

Professional Treatments

Maximalizujte účinek Hydr8 B5 Intense

Navštivte kosmetický salon či dermatologickou ordinaci, které pracují se značkou Medik8, a užijte si některé z našich profesionálních ošetření pleti.

Deep Hydration Facial

Kompletní pečující a zklidňující rituál, který dodá vitalitu vaší pleti. Jemná exfoliace umožňuje aktivním látkám ve složení produktů Medik8 prostoupit hluboko do pleti, přesně tam, kde navýší její hydrataci a podpoří její obnovu.

Age Peel™

Účinný chemický peeling cílený na jemné rýhy, vrásky a další nedokonalosti vaší pleti dodá mladistvý vzhled.

Deep Hydration Facial

Kompletní pečující a zklidňující rituál, který dodá vitalitu vaší pleti. Jemná exfoliace umožňuje aktivním látkám ve složení produktů Medik8 prostoupit hluboko do pleti, přesně tam, kde navýší její hydrataci a podpoří její obnovu.

Napište svou recenzi

Hydr8 B5™ Intense