Clarifying Foam (cestovní balení)
250

Clarifying Foam (cestovní balení)

AHA/BHA čisticí pěna bez obsahu oleje

40ml / 250 Kč
Zbavte pleť jemně denního nánosu kožního mazu, nečistot a make-upu s Clarifying Foam, čisticí pěnou navrženou pro každodenní péči o problematickou pleť. Hloubkově čisticí, antibakteriální pěnový čistič pročišťuje póry a podporuje jemnou exfoliaci pleti, aniž by způsoboval její podráždění nebo nadměrnou suchost. Koktejl kyseliny mandlové a kyseliny salicylové pro jemnou exfoliaci společně s přírodním tea tree oilem obnovuje a detoxikuje pleť, zatímco zklidňující niacinamid problematickou pleť zklidňuje. Čisticí pěna zajistí, že hladina kožních lipidů zůstává dlouhodobě vyvážená, a naopak bakterie zodpovědné za akné jsou redukovány. S dlouhodobým používáním je textura i tonus pleti viditelně vylepšená.
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Dostupnost:Skladem
 • Bez syntetických barviv
 • Bez parfemačních látek
 • Bez parabenů
 • Bez ftalátů
 • Zipper Donation
 • Bez alkoholu
 • Netestováno na zvířatech
 • Veganské
 • Bez palmového oleje
Hlavní benefity

Zbavte pleť jemně denního nánosu kožního mazu, nečistot a make-upu s Clarifying Foam, čisticí pěnou navrženou pro každodenní péči o problematickou pleť. Hloubkově čisticí, antibakteriální pěnový čistič pročišťuje póry a podporuje jemnou exfoliaci pleti, aniž by způsoboval její podráždění nebo nadměrnou suchost. Koktejl kyseliny mandlové a kyseliny salicylové pro jemnou exfoliaci společně s přírodním tea tre oilem obnovuje a detoxikuje pleť, zatímco zklidňující niacinamid problematickou pleť zklidňuje. Čisticí pěna zajistí, že hladina kožních lipidů zůstává dlouhodobě vyvážená, a naopak bakterie zodpovědné za akné jsou redukovány. S dlouhodobým používáním je textura i tonus pleti viditelně vylepšená.

Složení
Salicylic Acid – Decongesting and exfoliating from within the pore, this BHA breaks down the clogged oil and skin cells which could cause blemishes.L-Mandelic Acid – A softly exfoliating AHA with BHA power, chirally correct mandelic acid is able to work both on the surface of the skin and within pores for a deep but gentle exfoliation.Niacinamide – Otherwise known as vitamin B3, this soothing anti-inflammatory quickly reduces redness and irritation surrounding the blemish, while regulating sebum production to prevent blocked pores.Tea Tree Oil – Antibacterial and anti-inflammatory, tea tree oil helps to keep complexions clear and blemish-free. Aqua (Water), Disodium PEG-12 Dimethicone Sulfosuccinate, Niacinamide, Polysorbate 20, Decyl Glucoside, Mandelic Acid, Tocopherol, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Ethylhexylglycerin, Chlorhexidine Digluconate, Decyl Alcohol, Glucose, Benzyl Alcohol.

* Ačkoliv se snažíme, abychom vždy zajistili informace o přesném složení produktu, čas od času dochází ve složení k inovacím nebo drobným odlišnostem v závislosti na tom, pro jaký trh je produkt určen. Přesné složení proto najdete vždy na přebalu produktu.

Jak používat
Clarifying Foam můžete nanášet na celou oblast obličeje, vyjma oblasti očí a úst. Doporučovaná četnost použití je 2x denně, ráno a večer na odlíčenou pokožku. Naneste dostatečné množství pěny do mokrých dlaní a vmasírujte do oblasti obličeje a krku. Poté důkladně smyjte a oblast usušte. Na jednu dávku je potřeba malé množství pěny (cca velikost oříšku).

Jak to funguje

Zatímco pěnový čistič rozpouští make-up a další nečistoty na pleti, jeho aktivní látky začínají obnovovat povrch pleti, která díky tomu získává zdravý jas. AHA a BHA kyseliny působí v synergii a podporují pročištění pleti a její dokonalý vzhled. Pokožka je méně náchylná ke tvorbě akné. AHA kyselina jako kyselina L-mandlová působí na svrchní vrstvy pleti, odkud odstraňují odumřelé kožní buňky. BHA kyseliny jako kyselina salicylová vstupují hlouběji do kožních pórů, kde uvolňují nahromaděné nečistoty, které mohou vést ke vzniku pupínků. Kyselina L-mandlová je ve vodě i v tucích rozpustná, a má tak vlastnosti AHA i BHA kyselin, čímž ještě více zvýrazňuje exfoliační účinek Clarifying Foam. Zklidňující niacinamid působí protizánětlivě a redukuje zarudnutí a záněty v pleti. Tea tree oil působí antimikrobiálně a snižuje výskyt bakterií zodpovědných za akné na kůži.

Hlavní přísady

Niacinamid (vitamin B3) - Má protizánětlivý účinek, redukuje zčervenání a podráždění pokožky. Zpomaluje rychlost tvorby kožního mazu a napomáhá k obměně pokožky. Zabraňuje ucpání pórů, které může způsobit vznik pupínků.

Kyselina salicylová (Betahydroxykyselina, BHA) - Patří mezi nejznámější látky, které se používají pro redukci akné. Tato kyselina tlumí sekreční činnost mazových žláz, čímž vysušuje přemaštěný povrch pokožky. Čistí ucpané póry.

Kyselina L-mandlová - Jemná a účinná alfa-hydroxidová kyselina, často se srovnává s kyselinou glykolovou díky výsledkům, které poskytuje bez negativních vedlejších účinků. Redukuje jizvy po akné.

Tea Tree Oil - Má protizánětlivý účinek, zabraňuje tvorbě nových bakterií. Má zklidňující účinek a příjemně voní díky přírodnímu složení.

Professional Treatments

Maximalizujte účinek Clarifying Foam

Navštivte kosmetický salon či dermatologickou ordinaci, které pracují se značkou Medik8, a užijte si některé z našich profesionálních ošetření pleti.

Clarity Facial

Pročištující profesionální péče, jejíž extrakt z mučenky a brusinek působí v dokonalé harmonii s aktivními látkami, které vedou k viditelné obnově a hloubkovému čištění pleti. Nedokonalosti a nečistoty jsou odstraněné a úroveň hydratace obnovená. Výsledkem je obnova rovnováhy a zdraví pleti.

Clarity Professional Skin Peel

Peeling obsahuje účinný mix jemných kyselinek, které prostupují hluboko do kožních pórů, které čistí od nečistot a kožního mazu. Odstraňuje nedokonalosti a působí preventivně proti vzniku akné.

Napište svou recenzi

Clarifying Foam (cestovní balení)